توکیو- ایرنا- بازیکن تیم ملی بسکتبال فرانسه، گفت: ایران بازیکنان خوبی دارد که اگر به آن‌ها اجازه داده شود خوب شوت می‌زنند و فیزیکی و پرفشار بازی می‌کنند.

بسکتبال ایران

به گزارش ایرنا، «ایوان فورنیه» بازیکن تیم ملی فرانسه در خصوص بازی با ایران در المپیک توکیو؛ اظهار داشت: با یک بازی نمی‌توان درباره تیم ایران قضاوت کرد. ایران بازی سختی برابر جمهوری چک داشت و شاید تا حدی خسته بود. ما همواره در بازی ها روی خودمان تمرکز داریم نه روی تیم حریف. ما سابقه بازی برابر تیم ایران در سال ۲۰۱۴ در اسپانیا را داریم، رقابتی که بسیار نزدیک بود و امکان باخت ما وجود داشت. ایران تیم قابل احترامی است.

وی اضافه کرد: ایران بازیکنان خوبی دارد که اگر به آن‌ها اجازه داده شود خوب شوت می‌زنند و فیزیکی و پرفشار بازی می‌کنند. تیم ایران ترکیب خوب و آینده خوبی خواهد داشت.

فورنیه درباره مهم‌ترین رقیب فرانسه در راه کسب مدال طلا اظهار داشت: فعلا تمرکز ما بر روی بازی یک چهارم نهایی است و بازی به بازی پیش می‌رویم. با هر تیم در مرحله یک چهارم نهایی المپیک بازی کنیم حتما تیم خوبی است و البته تمام تیم‌ها نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند.

وی در پیامی به طرفداران خود در ایران گفت: قدردان طرفدارانم در ایران هستم و امیدوارم روزی بتوانم آن‌ها را از نزدیک ببینم.

بازگشت به بالا